Sertab Erener’in Yepyeni Rock Grubu : “Oceans of Noise”

Gencer ⠀ Gencer

Tecrübeli müzisyenlerden oluşan Oceans of Noise grubunda; vokalde Sertab Erener, gitarda Emre Kula, bas gitarda Eser Ünsalan, keyboard’da Ozan Yılmaz ve davulda Alpar Lü var.

Sanat hayatında 25’inci yılını kutlayan Sertab Erener, vokalistliğini üstlendiği “Oceans of Noise” adlı rock grubuyla müzikseverlerle buluşacak.

Sertab Erener’in vokalistliğini yaptığı, gitarda Emre Kula, bas gitarda Eser Ünsalan, klavyede Ozan Yılmaz ve davulda Alpar Lü’nün yer aldığı rock grubu “Oceans of Noise”, Türkiye’nin Oscar adayı “Ayla” filmiyle ilk kez dinleyiciyle buluşacak. Film için “Ayla” adlı şarkı besteleyen grup, şarkının İngilizce versiyonu “Finding White In Black”i de eşzamanlı yayınladı. Şarkının video klibini ise “Ayla” filminin yönetmeni de olan Can Ulkay çekti.

Prodüktörlüğünü ve mixlerini bugüne kadar 4 kez Grammy, 1 kez de Latin Grammy Ödülü’ne aday gösterilen usta prodüktör ve müzisyen Joel Hamilton’un üstlendiği Oceans of Noise’un diğer single’ı “The Age of Ghouls” ise Kasım ayında müzikseverlerle buluşacak. Mastering’ini Grammy ödüllü Joe LaPorta’nın, Sterling Sound New York’ta yaptığı grubun mini albümü ise yeni yılda piyasada olacak.

Şimdi de şarkıya bir kulak verelim:

 

Şarkının İngilizce versiyonunu dinlemek isteyenleri ise buradan alalım.

Ayrıca 2015’te kurulan bu yepyeni rock oluşumu “Oceans of Noise”, kendi adını taşıyan ilk albümüyle müzikseverleri 28 Ocak 2018‘te selamlayacak gibi görünüyor.

Albüm içeriğindeki parçalar şimdilik bu şekilde görünüyor. –     Görsel: Apple Music

Yorum yazın