Müzisyen Metin Kor’un Cansız Bedeni Bulundu!

Yağmur Ekin Yağmur Ekin

23 Haziran’dan beri kayıp olan müzisyenin cansız bedeni, çadırının yaklaşık 500 metre yukarısında bulundu. Vücudunda yaralar bulunan Metin Kor’un, (43) kayalıklardan düşerek hayatını kaybettiği tahmin ediliyor.

Müzisyenliğin yanı sıra NLP ile uğraşan ve yaşam koçluğu yapan Kor, 20 Haziran günü tatil yapmak için Antalya’nın Kaş ilçesine geldi. Gömbe Yaylası’na tırmanan ve İkiz Göller Bölgesi’ndeki çoban evlerinin yakınlarına çadır kuran Kor, 23 Haziran günü eşiyle mesajlaştı ve bir daha kendisinden haber alınamadı.

 

ARAMALAR 1 HAFTA BOYUNCA DEVAM ETTİ

AFAD ve AKUT ekipleriyle birlikte bölge jandarma arama kurtarma timleri ve komando birliği bölgede arama başlattı. Drone ile havadan yürütülen aramada, müzisyenin cansız bedeni, kurduğu çadırın yaklaşık 500 metre yukarısındaki kayalıklarda bulundu.

METİN KOR KİMDİR?

43 yaşında ve evli olan Metin KOR, Anadolu Üniversitesi Arkeoloji Bölümü mezunuydu. İstanbul’da yaşayan müzisyen, yaşam koçluğu ve kişisel gelişim uzmanlığı yapıyordu. Kor, söz ve müziklerinin kendisine ait olduğu ‘En Güzel Sensin’, ‘Mavi’, ‘Senmişim’, ‘Yanı Başıma’ ve ‘Üzüm Güzeli’ isimli şarkıları ile geniş bir kitle tarafından biliniyor ve seviliyor.


Editör notu: Ne diyelim, herkes gidiyor da, güzel insanların gitmesi bir ayrı acıtıyor canı. Elimizde olana tutunmak adına:

https://www.youtube.com/watch?v=OKh-WnDjdu0

Yorum yazın