Günlük Ekibi

Turgay
arrow

Turgay

close
Her annenin kızını vermek isteyeceği, mükemmel damat adayı adam. Turgay'a baktığınızda 'baba,babajıım' diye sarılasınız gelir ama aslında içinde tüm birikimini dünya turunda yemek isteyen backpacker bi çılgın yatar. Upuzun kirpiklerine inat renk körüdür. Müzik dinlerken hiç uyanmamacasına uyumak en sevdiği aktivitedir. Bilgisayarında yalnız lisanslı program kullanır; kalitenin leşine, insanın kalleşine gelemez. Günlüğün sistematiği,düzen kurucusudur.
YAGMUR
arrow

YAGMUR

close
Astrolojiye kanıt niteliğinde, ikizler burcu kadın. Psişik olduğunu düşündürecek kadar empatiktir. Yemek yapmaya bayılır, yedirmeye ise geberir. Melankoliktir, kapalı havaları tercih eder. Günlük diyaloglarında Yesilçam filmleri repliklerinden alıntı yaptığı için birebir iletişimde sıkıntılar yaşar. Yalnız kalmayı sever ama bi başınalığı asla. Günlüğün domestiğidir, maddi-manevi catering servis sorumlusudur.
arrow

DUYGU

DUYGU
close
Hem güzel, hem yetenekli, hem komik olunabileceğinin yegane örneği kadın. Vejetaryendir ve bu konuda gösteriş yapmak yerine insanları bilinçlendirir. Onu taniyip da sevmemek olasiliksizdir, fazlasıyla düşünceli ve duygusaldır. Günlüğün çiçeği, Sarp'ın da prensesidir.
arrow

SARP

SARP
close
Aura çapının 1 km'yi bulduğu rivayet edilen adam. Sempatiktir, yumuşak kalplidir, her eve lazımdır. Emmi/teyze görünce dayanamaz, her işlerine koşar. Bilsem'de öğretmenlik, onun dışında her yerde bişeylik yapar. Annesinin sesinden öptüğüdür, günlüğün de ağa babasıdır.
Zehra
arrow

Zehra

close
Wonderland'de beyaz tavşanı peşlerken yanlışlıkla dünyaya düşmüş kadın. Kırmızıyı sever ama etsiz yemek pek yemez. 2 köpüşünün annesi, kocişinin bi denesidir. İletişim gücü onu insanla uğraşma işine itmiştir. Uzun yıllardır yazar, iddialı bi filmkoliktir. Tiyatro ile yakından ilgilidir, tembel bir bloggerdır. Acıktığında gözü hiçbir şeyi görmez, evladını bile kesebilir. Günlüğün eğlenceli/orijinal yengesidir.
GENCER
arrow

GENCER

close
Gencer: %50 ihtiyat, %50 istidatten oluşan adam. Acıkınca ekmeği çorbayla ıslatıp yer, birayı kat-i suretle bardaktan içer. Onunla sosyalleştiğiniz bi akşam yanınızda kendi aperatifinizi götürünüz, çerez tabağını siz göremeden hüpler. Astronomiye bayılır, Plüton'un itilip kakılmasıyla derinden yaralanmıştır. Teknoloji meraklısı ve aynı zamanda kamp sevdalısıdır, huysuz fakat tatlıdır. Günlüğümüzün ying-yang'ı, deli ve dolusudur.