Ceylan Ertem Nisan Ayında Balıkesir’de

Duygu Şahin Duygu

Ceylan Ertem7 Nisan Cumartesi günü saat 21.00’de Dorock XL – Balıkesir sahnesinde sevenleriyle buluşacak. Balıkesir’in en yeni ve gözde konser mekanlarından olan Dorock XL şehre yine ünlü bir ismi getiriyor.

Nevi şahsına münhasır tarzı ve farklı ses tınısıyla, seslendirdiği kalıplaşmış en arabesk şarkıları dahi özgün ve rock müzik dinleyicilerine ezberletmeyi başarmış şarkıcıyı ilk olarak 2000li yılların başında Anime grubuyla tanımıştık. Anime ile yaptıkları “Joker” şarkısı bir çok rock severin ilgisini çekmişti. 2010 yılında ise solo çalışmaya karar vererek “Soluk” albümünü çıkardı. Ama bize kalırsa, Ceylan Ertem‘i hepimizin playlistine sokmayı başarmış albümü ise “Ütopyalar Güzeldir” isimli albümüdür. 2015 yılında çıkardığı “YUH!” isimli albümün başarısı da göz ardı edilemez. Son olarak 2017 yılının Şubat ayında çıkarmış olduğu “Yine de Amin” isimli albümü, dinleyicisinin kalbinde taht kurmayı başarmıştır.

Mahzuni’ye Saygı” albümünde seslendirdiği “Zalım” eseriyle beraber “Çukur” dizisi izleyicilerinden büyük beğeni almıştır.

Balıkesirli dinleyicilerine iyi konserler diliyoruz.

 

 

Yorum yazın